Kiss Ferenc Erdészeti Technikum virtuális nyílt nap

Köszöntünk minden érdeklődőt a Kiss Ferenc Erdészeti Technikum virtuális nyílt napján!

Virtuális pályaválasztási napok időpontjai:

2020.november 04. (szerda) 15:00-16:00 óra

2020.december 02. (szerda) 15:00-16:00 óra

2021.január 06. (szerda) 15:00-16:00 óra

Nyílt nap 2021. január 12.

Miért jó választás a Kiss Ferenc Erdészeti Technikum?

Iskolánk több mint 50 éves szakmai múlttal rendelkező, az ország egész területén ismert, meghatározó szakképző iskola. Az itt megszerzett ismeretanyaggal tanulóink keresőképes szaktudást, biztos jövedelmet megteremtő állást szerezhetnek. Öt éves képzés keretében diákjaink közismereti tárgyakat tanulva felkészülhetnek az érettségi vizsgára, a szakmai ismereteiket pedig elméleti és gyakorlati órák keretében sajátíthatják el, így sikeresen teljesíthetik a követelményeket. Az ötéves képzés végén tanulóink érettségivel és technikusi oklevéllel hagyhatják el iskolánkat. Kollégiumi lakhatást és étkezést tanulónk igényelhetnek. Iskolai alapítványunk ösztöndíjjal támogatja diákjainkat!

Igazgatói köszöntő

Általános tájékoztató

Ismertető a felvételi eljárásról

Szakmai képzést ismertető kisfilm

Kollégiumi elhelyezéssel kapcsolatos információk

A beiskolázással kapcsolatos minden információt megtalálnak az alábbi tájékoztatóban.

FELVÉTELI TÁJÉKOZTATÓ A 2021/2022-ES TANÉVRE

A 2020.november 4-én megtartandó virtuális nyílt napunkon, pályaválasztással kapcsolatos kérdésekkel e-mailben, telefonon, facebook messengeren vagy skypeon az alábbi kollégáinkat kereshetik 15:00-16:00 óráig.

Kovács-Hegedűs Mária

Igazgatóhelyettes
kohema(kukac)gmail.com

Svéda Gergely Róbert