Iskolai és kollégiumi étkezés

Iskolai ebédbefizetéssel kapcsolatos információk

Minden iskolánkba beiratkozó tanulónak lehetősége van étkezés előfizetésére. A szegedi lakóhellyel rendelkező tanulóink az iskola gazdasági irodájában, a kollégiumi elhelyezést igénylő tanulók a kollégiumban vagy az ETELKA portálon keresztül tudják leadni a rendelést. Étkezésre az iskola étkezőjében, és a kollégium menzáján is lehetőség van. A kollégista tanulók átkérhetik a rendelésüket az iskola menzájára!

Az étkezési díj készpénzben történő befizetése a fenntartó kérésére megszűnt! Az étkezési díj befizetéséről ÁTUTALÁSOS számlát állítunk ki, 5 napos fizetési határidővel!

Kérjük, hogy a közlemény rovatba a számla sorszámát tüntessék fel, ellenkező esetben az utalást nem tudjuk beazonosítani!

Minden étkezést rendelő személynek lehetősége van a rendelését módosítania vagy lemondania. Rendelés leadása minden hétfőn 8-10-ig (csak a szegedi lakóhellyel rendelkező tanulóknak)! Rendelés lemondása minden munkanap személyesen vagy telefonon 8-10 óráig (+36 (62) 548-930)! Lemondás esetén a napi étkezési díj jóváíródik a MENZANET rendszerében, és a következő havi rendelés összegéből kerül levonásra.

• Gyakorlati napok előtt 24 órával, előző nap reggel 9-ig a tanulónak magának kell gondoskodnia az étkezés lemondásáról!

• A kollégisták, akik az ETELKA portálon keresztül adják le a rendelést, „átkérhetik” a megrendelt ételt az iskolába! Téves rendelés esetén módosítás, illetve segítség kérhető az NGSZ (Nevelési-Oktatási Intézmények Gazdasági Szolgálata) központi (62) 561-960 telefonszámán.

• Rendkívüli helyzet (járvány) vagy a rendelésszám lecsökkenése esetén (nyári szünet) a szolgáltató adagolva, műanyag tárolódobozban szállítja ki a rendelést! Ebben az esetben az étel helyben fogyasztására nincs lehetőség!

• Ételt nem tudunk eltárolni, kérjük azokat a kiszállítás napján vigyék el!

• Kiszállítás minden étkezési napon 11:00 – 12:00 óra között!

• Az étkező minden nap 14:30-ig van nyitva.

Étkezési kedvezmények!
50%-os kedvezményre jogosult az a tanuló aki:
Teljes (100%-os) kedvezményre jogosult az a tanuló akit nevelésbe vettek vagy utógondozott
– 3 vagy több gyerekes családban él
– fogyatékkal élő vagy tartós beteg illetve sajátos nevelési igényű (SNI)
– rendszeres gyermekvédelmi támogatásban részesül
Minden étkezőnek kötelező étkezői chip-et vásárolnia, ennek összege 500,-Ft.

Tanulói nyilatkozat az 50%-os kedvezmény igénybevételéhez.

Az étkezési díj készpénzben történő befizetése a fenntartó kérésére megszűnt!
Az étkezés térítési díja 2023. szeptember 1. napjától változik!
Menü és étkezési napok!
A menü 1 héttel a befizetési dátuma előtt kerül közzétételre az iskola weboldalán! Az étkezés díja
Diák 100%-os Diák 50%-os  Alkalmazott
Befizetés dátuma Befizetés helye Étlap
Adagszámok diktálása
Napok 740.- /adag 370.- /adag 1170.- /adag
8-12 óra Gazdasági iroda 2023. november 19 14 060,- Ft  7 030,- Ft 22 230,- Ft
8-12 óra Gazdasági iroda 2023. december 14 10 360,- Ft 5 180,- Ft 16 380,- Ft
8-12 óra Gazdasági iroda 2024. január
8-12 óra Gazdasági iroda 2024. február
8-12 óra Gazdasági iroda 2024. március
8-12 óra Gazdasági iroda 2024. április
8-12 óra Gazdasági iroda 2024. május
8-12 óra Gazdasági iroda 2024. június

Kollégiumi ebédbefizetéssel kapcsolatos információk!
Nevelési-Oktatási Intézmények Gazdasági Szolgálata (NGSZ) ETELKA portál:

Iskolai étkeztetéssel kapcsolatos információ:

• Cím: 6724 Szeged, Huszár utca 1.
  • Telefon: (62) 561-960
  • Mobil: +36 20 616 47 46
  • E-mail: kozetkeztetes(kukac)ngsz.hu
  • Nyitva tartás: hétfőtől csütörtökig 8-16 óráig, pénteken 8-13 óráig
Következő havi kollégiumi menza befizetés időpontja: Befizetési napok az NGSZ oldalán
Helyszín: Szegedi Városi Kollégium Ady Endre Tagintézmény
6726 Szeged, Közép fasor 23.
Kérünk minden szülőt illetve tanulót, hogy az ETELKA portálra az alábbi tájékoztató elolvasása után, és a szükséges adatlapok elküldését követően regisztráljanak!
ETELKA Portál Tájékoztató

Tisztelt Ügyfelünk!

A portál használatának igényét a Szegedi Tankerületi Központ fenntartásában és működtetésében lévő köznevelési intézmények és a Szegedi Szakképzési Centrum szegedi székhelyű szakképző intézmények, valamint a Kozmutza Flóra Általános Iskola és Szakiskola, Klúg Péter Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény étkezői tekintetében a KÉ-02 nyomtatvány kitöltésével személyesen az NGSZ Közétkeztetési ügyfélszolgálatán (6724 Szeged, Huszár u. 1.) vagy e-mailben (etelkaportal@ngsz.hu) kell jelezni.

KÉ-02 formanyomtatvány (portál regisztrációhoz)
A portál használatának igényét az Szegedi ÓVI tagóvodáinak étkezői tekintetében a KÉ-08/ÓVI nyomtatvány kitöltésével abban a tagóvodában kell jelezni, ahol az étkezést igénybe veszik.
KÉ-08/ÓVI nyomtatvány (portál regisztrációhoz)

A portál használatának igényét a kitöltött KÉ-02 vagy KÉ-08/ÓVI nyomtatvány (aláírással ellátva) megküldését követően áll módunkban beállítani a rendszerbe. A nyomtatványok a www.ngsz.hu honlapról letölthetőek. Megértésüket köszönjük.

Tájékoztató az ETELKA Portál használati igényről, regisztrációról
Tájékoztató az Online ügyintézésről