TE SZEDD 2017

2017. szeptember 15-én iskolánk részt vett a Földművelésügyi Minisztérium által szervezett országos szemétszedési akcióban. Idén három helyszínen végeztünk önkéntes munkát a tisztább Magyarországért. Szegeden a Szent György teret és a környező utcákat, az Ady Endre Városi Kollégium és környékét valamint a Csongrádi sugárút és az Erdész utca által határolt területet tisztítottuk meg a szeméttől. Iskolánk 9. és 10. évfolyamos tanulói összesen több mint százan dolgoztak és töltöttek meg szeméttel 135 zsákot.

Ezúton köszönöm Tanár Kollégáim és diákjaink munkáját, illetve remélem erősödött a környezettudatosságuk valamint a természet aktív védelme iránti elkötelezettségük.

Intézmény neve A Te szedd! programban részt vevő Te szedd! során Te szedd! napok száma Sajtómegjelenés
diákok száma tanárok száma egyéb csatlakozók száma Összesen megtisztított helyszín száma megtöltött zsákok száma
Kiss Ferenc Erdészeti Szakgimnázium 50 4 0 54 6728 Szeged, Csongrádi sugárút-Erdész utca által határolt terület 90 1 Saját honlap
Kiss Ferenc Erdészeti Szakgimnázium 28 2 0 30 6721 Szeged, Szent György tér 20 1 Saját honlap