Tájékoztatás a digitális munkarend bevezetésével kapcsolatban

Kedves Tanítványaink!

A tantermen kívül szervezett digitális munkarend bevezetésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatlak Titeket:

1.) A tanulók számára a tananyagokat digitálisan 2020. március 18-tól biztosítjuk valamennyi tantárgyból.

2.) 2020.március 18-tól folyamatosan elérhetővé tesszük a később számonkérendő tananyagokat és a számonkérés időpontjait a szaktanárok által megjelölt felületeken.

3.) Az iskola honlapján elérhetővé tesszük az iskola tanárainak e-mail címét, melyen a tanulók is és a szülők is az adott tanárral konzultálhatnak kérdéseik esetén.

4.) A digitális úton közzétett anyagok elsajátításáról a tanulóknak számot kell adniuk, az adott tantárgy előírásainak megfelelően.

5.) Az iskola valamennyi dolgozójának az a célja, hogy a végzősök sikeres és eredményes szakmai, illetve érettségi vizsgát tegyenek, az alsóbb évesek pedig sikeresen teljesítsék a tanév tantárgyi követelményeit.

6.) Kérem a tanulókat, hogy kísérjék figyelemmel az e-mailjeiket,facebook csoportjukat és a kiadott feladatokat a meghatározott határidőig teljesítsék!

Reménykedem az új típusú együttműködésünk sikerében!
Szeged, 2020. 03. 18.

Máhig József