Sportesemények a Kiss Ferencben

Az elmúlt hónapok alatt több alkalommal is sor került tanár-diák focimeccsre az iskola tornatermében. A baráti mérkőzések mindig jó hangulatban zajlottak, az iskola dolgozói közül a meccsek rendszeres résztvevője volt Svéda Gergely, Kádár Róbert, Kovács Előd, Dékány Szabolcs és Borsi Levente. A diák csapatok összeállítása minden héten más volt, mert szerettük volna ha minél több labdarúgást kedvelő tanuló kap lehetőséget a játékra. Az eredmények nem mindig az elképzelések szerint alakultak, de a résztvevők lelkesedése töretlen maradt.

Az iskolai tornatermen kívül minden hétfőn röplabda edzés, keddenként pedig a Hermann Otto Kollégium műfüves pályáján baráti focimeccs került megrendezésre. A meccsen iskolánk volt tanulói, kollégisták és egyetemisták mutathatták meg tudásukat. A jó hangulatú összecsapások általában szoros és izgalmas játékot hoztak.

Négy tanulónk teqball versenyen is részt vett, Baráth Csaba és Páli Donát, valamint Sógor Nikoletta és Péterffy Dzsenifer. Előbbi páros az előkelő második helyet szerezte meg a versenyen.

A 2022/2023-as tanév utolsó heteinek testnevelés óráit a ligetben tartottuk meg, ahol a méta játékot ismerhették meg tanulóink.

Borsi Levente