Agrárminisztériumi elismerésben részesült iskolánk három volt diákja

Az Erdők Világnapja alkalmából Dr. Nagy István agrárminiszter Pro Silva Hungariae Díjat adományozott március 21-én iskolánk két volt tanulójának.

„Bíró Imre, a Nyírerdő Nyírségi Erdészeti Zrt. Baktalórántházi Erdészetének erdészeti igazgatója részére, a természetvédelem és az erdőgazdálkodás aktív összehangolása, a nyírségi akáctermesztés és feldolgozás európai népszerűsítése, valamint a környezettudatos nevelés területén elért eredményeiért.

Dégi Zoltán Géza, a NEFAG Nagykunsági Erdészeti és Faipari Zrt. nyugalmazott vezérigazgatója részére, az Alföld fásításában és az erdők gondozásában végzett kiváló munkájáért, valamint biominősítésű erdészeti termékek létrehozásának koordinálásáért.”

Ezen kívül Miniszteri Elismerő Oklevelet adományozott volt tanulónknak.

„Maksa József Zsolt, a Bács-Kiskun Vármegyei Kormányhivatal Agrárügyi Főosztályának nyilvántartási szakügyintézője részére, az erdészeti térképezés területén hosszú időn át nyújtott kiváló munkájáért.”

A díjazottak teljes listáját az alábbi linkre kattintva érhetik el:

Kép: OEE weboldala