Városi döntőben a Kiss Ferenc Erdészeti Technikum labdarúgócsapata

A Móravárosi Kinizsi SportKör műfüves focipályája adott helyet március 21-én délelőtt, a Fair Play kupa tavaszi fordulójának. A Magyar Labdarúgó Szövetség által minden évben megrendezett megmérettetésen tanulóink idén is indultak. Sajnos csak hét diákunk lépett pályára, de a megcsappant létszám ellenére is eredményesen szerepeltek. Gólt nem kaptak, és ezzel sikerült kiharcolniuk a városi döntőbe való továbbjutást! A meccset a Gábor Dénes, Gál Ferenc és a Móravárosi iskolák ellen vívták, hat mérkőzésen összesen eddig hat győzelmet, és 19:0-s gólarányt sikerült elérniük.

Tanulóink már készülnek a következő meccsre ami április 3-án lesz, és szintén a Kinizsi SportKör focipályáján kerül megrendezésre.

A csapat tagjai:

Ferenczi József, Bablinszki Barnabás, Ürményi Árpád, Bálind Kolozs, Illés Gábor, Varga Sándor és Halmai Bence