Terelővadászaton a kürtösök

Iskolánk kürtös csapatának 5 tagja és egy kísérőtanár december 13-án kedden terelővadászaton vett részt Öttömösönön. 66 hajtó, 25 puska és 10 segítő személy dolgozott azon, hogy a nap eredményes legyen. Az időjárás kedvezett az eseménynek, a friss és tiszta időben mindenkinek jól esett a több mint 14 km-es séta. A kürtösök egész nap hajtottak, részt vettek a vadak zsigerelésében, a nap végeztével pedig a teríték mellett elfújták a megszokott kürtszignálokat, ezzel az eseményt ünnepélyessé varázsolták.

A szervezők elégedettek voltak a munkával, és meghívták a csapatot a januári terelővadászatukra is. A feladatok végeztével a szervezők egy jól megérdemelt estebéddel jutalmazták a résztvevőket, a finom meleg étel mindenkinek nagyon jól esett. Ezúton is szeretnénk megköszönni a lehetőséget, egy életre szóló élménnyel gazdagodtak tanulóink!