Szakmai előadás Derekegyházon

Az Alföldi ASzC Kiss Ferenc Erdészeti Technikum végzős tanulói ebben az évben is szakmai előadáson vettek részt.

A rendezvénynek a DALERD Zrt. derekegyházi vadászháza adott otthont. Az előadó – Duska József, erdőmérnök, a MEGOSZ ügyvezető elnöke – előadásában az erdész szakemberrel szemben támasztott elvárásokat állította a figyelem középpontjába. Természetesen az előadás során a kapcsolódó témakörök is kifejtésre kerültek. Annak ellenére, hogy az előadás maratoni hosszúságú volt, a diákok figyelmét végig sikerült fenntartani. Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint a szünetekben és a program végén felmerült kérdések nagy mennyisége. Az esemény megkoronázásaként a résztvevők egy bőséges ebédet is elfogyasztottak.
Köszönjük szépen a Magán Erdőtulajdonosok és Gazdálkodók Országos Szövetségének és a Kiss Ferenc Alapítvány az Erdészeti Oktatásért szervezését és támogatását.