NB1-es röplabda mérkőzésen szurkoltak diákjaink

Április 3-án Szegeden rendezték meg a Nemzeti Röplabda bajnokság NB1-es bajnoki elődöntőjét, amin tanulóink nagy lelkesedéssel szurkoltak tanáruknak Borsi Leventének. A 3:1-es arányban megnyert meccs hangulatát meghatározta a Kiss Ferenc Erdészeti Technikum diákjaiból álló lelkes kis csapat hangos bíztatása, akik a lelátókon szurkolókkal együtt felejthetetlen perceket szereztek a meccsen résztvevő csapat tagjainak.

A következő mérkőzést április 11-én rendezték a szegedi Városi Sportcsarnokban, amit 3-2-re szintén a Szegedi Röplabda Sportegyesület csapata nyert. Reméljük, hogy a sikeres szereplés töretlen lesz, és a mostanihoz hasonló eredményeket ér el a csapat a jövőben is!

Diákjainknak külön köszönjük a megjelenést és a bíztatást, amivel támogatták oktatónkat!